İbrahim Öztürk

Firma Kurucusu

Experix A.Ş kurulurken amaçlarımdan en büyüğü bilginin paylaşılarak büyüdüğü ve yükseldiği her işi yapmaktı. Şükür şirketimizin bulunduğu tüm sektörlerde ses getirecek işler yaptık. Tabi bunda hem çalışanlarımızın hem de doğru işi hakkıyla yapmamızın payı büyük.

Experix Çok büyük bir Marka bizde bu büyük Markanın Eskişehir bölgesini yönetiyoruz. Alanımız, yerimiz ve mağazamız gerçekten alışılagelmişin üstünde bir sanayi mağazası biz de özenerek yaptığımız işyerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti, tarafsız ve Kaliteli hizmet vermektir

Neler Yapıyoruz ?

TSE-HYB Belgeli işyerimizde Profesyonel düzeyde araç kontrolleri Muayene öncesi kontroller, Araç arıza tespitleri, servis öncesi hizmet gibi birçok alanda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aslında bu soruyu ülkeye göre ayırmak gerekir. Yalnız gerçek şu ki araca yama yapıp kullanmak yerine parçanın değişmesi daha kullanışlı bir durumdur. Ne yazık ki ülkemizde yanlış bir algıyla değişen parçalar olduğunda araç hurdaymış gibi bir tutum izleniyor. Bu son derece yanlıştır.

Aracın herhangi bir bölgesine yapılan tadilat işleminde ustalar diğer yakın bölgelerinde renk farkı olmaması için vernik atmaktadırlar bu da aracın mikron değerini yükseltir. Aracının yapılış esnasını görmediğimiz için mikron değerleri yüksek bölgelere de boyalı olarak rapor verilmesi doğrudur.

Tse-Hyb Belgesi 2. El piyasasında en gerekli bir sistemdir. Alanı ve Satanı koruyan bu sistem aracın yanlış beyanlarına karşı alıcıyı korumaktadır. Tse Belgeli ekspertizlerde yaptırmış olduğunuz araç raporunu noterler satış sözleşmesine işler ve herhangi bir durumda haklarınızı korur.

Boyalı araçlarda geçerli bir mikron değeri yoktur. Yapılan tadilat işlemine göre çok düşük veya çok yüksek değerler görülebilir. Yapılan tadilatta kullanılan macun miktarı, bölgenin hasar yapısı mikron değerinde etkileyici unsurdur.

KM Kontrollerini özel yazılımlı cihazlarla yapıyoruz ama teknoloji geliştikçe maalesef sahtekarlıklarda çoğalıyor. Bazı araçlarda kesin olabiliyorken bazı araçlarda da bu işlem sonuç vermemektedir. Bu sebeple alacağınız şahsın dürüst olması, muayene raporları sizi biraz daha koruyacaktır.

Airbag kontrollerini araçtan şüphelenirsek bilgi vererek ve müşteri talepleri doğrultusunda yapıyoruz. Yalnız airbag kontrolleri teknik bir konu olduğu için araç garantisi devam ediyorsa serviste açtırmasını öneriyoruz.

Evet yaklaşık 5-6 adet paket tipimiz var aracı bölge bölge inceleyebildiğimiz gibi kapsamlı bir raporla aracın döşemesindeki yırtıktan en ince detayına kadar bilgi verdiğimiz raporlarda mevcut.

Bölgedeki merkezlere göre yoğun bir iş tempomuz var Bu da tabiki eleman sayımız ile aşılıyor. 1 Kaporta  Ustamız 1 Boya Ustamız 2 Motor Ustamız 1 Motor-Elektronik Ustamız 1 Eksper Uzmanımız 1 Muhasebe Elemanımız 1 Airbag Uzmanımız 1 Hasar Danışmanı ve 1 İdari Yöneticimiz ile 10 kişilik bir ekibe sahibiz.

Tse Belgeli Tüm Ekipmanlı Özel Servis olmamıza rağmen  karışıklığa ve güvensizliğe yol vermemek için Tamir ve Tadilat işlemi Yapmıyoruz.

Evet Çevre ve Şehircilik Bakanlığında onaylı Egzoz Muayene İstasyonuyuz.

Bazı Müşteri Görüşlerimiz

Mutlu Müşterilerimizin Hizmetlerimiz Hakkında Söyledikleri:

Malatyadan geldik. Kaliteli bir yer belli. Kalabalik ustaları var. Sadece araca siz bakmak istediginizde yaklaştirmiyorlar ben biraz merakli oldugum icin biraz rahatsiz ettim ama yine kirmadilar araci havaya kaldirdiklarinda cagirarak izah ettiler kucuk proplemleri. Yeni tanistim ama İbrahim bey sagolsun guzel bir esnaf arkadaş Allah kolaylik versin.

Mehmet Hasanoğlu

Araçları detaylı inceleyip daha sonra raporluyorlar.Eksik bakılmayan bir yer kalmıyor.Fiyatları çok yüksek değil.Gidilebilecek nadir bulunan temiz ve güvenilir ekspertizlerden.

Armağan Sert

Arkadaşlar Çok uzun yazmayacağım sadece gidip hizmeti ve kaliteyi görebilirsiniz. İçiniz rahat araç alın.

Erman Kabalak

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veriyor olmanız.Alacağımız aracın baştan sona herşeyiyle ilgilenmeniz ve en ufak detayları dahi bizimle paylaşmanız çok memnun edici.Teşekkür ederim.

Özer Tuzoğlu

Aracı kendilerine alıyolarmış gibi inceliyolar. İlgi alaka bekleme salonu üst düzey. Kaportacı kardeşimize ekstra 5 yıldız.

Osman Taş

Hemen Arayın..

Alanın ve Satanın Güven Noktası