Eskişehir Güvenilir Ekspertiz Raporlama Ve Adil Ücretlendirmeler

Otomobil almaya karar verdiyseniz eğer alacağınız otomobilin her şeyini bilmeniz gerekmektedir. Kilometresinden parça değişimine, boyamasından muayene kontrollerine kadar uzanan bir dizi inceleme konusunu en iyi şekilde araştırıp otomobil almak hakkınız olduğu gibi mutlaka yapmanız gereken bir uygulama olmalı.

Çünkü piyasada defalarca kaza geçirdiği ve ağır onarım süreçlerinden geçtiği halde sigorta ve kaza kayıtlarında araçların herhangi bir kazasının olmadığına tanık olabiliyoruz. Nedeni ise otomobillerin değer kaybetmesini önlemek, sigorta şirketlerinin bazı uygulamalarını kullanabilmek veya sigortayla alakalı bazı nedenlerden dolayı otomobil satıcıları yaptıkları kazaları sigorta şirketlerine bildirmedikleri gibi kaza kayıtlarına girmelerini istemedikleri için bildirim yapmamaktadırlar.

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz Firması Kayıt Kaçaklarını Ortaya Çıkartır

Kayda girmiş ve kaza kaydı bulunan parça değişimi, büyük çaplı boyama işlemi ve motor indirilmesi ya da kaporta değişimi gibi birçok işlemin otomobillerin fiyatlarında önemli derecede fiyat kırmalarına sebep olduğunu ikinci araç piyasasıyla ilgilenen herkes bilmektedir.

Ancak tüm çabalara rağmen bahsettiğimiz araçların kayıtlı veya kayıtsız tüm onarım işlemleri bir şekilde ortaya çıkartılmaktadır. Saklanan bu arıza kayıtlarına sebep olan tüm trafik kazalarını veya onarım işlemlerini ortaya çıkartmak için araçların oto ekspertize sokulması gerekmektedir. Eskişehir’de bu işi Eskişehir Oto Ekspertiz firması yapmaktadır.

Eskişehir Güvenilir ekspertiz firmasına başvurarak almak istediğiniz ikinci el aracın fren aksamından motoruna kadar birçok parçasında yapılan değişim ve onarım faaliyetlerini tek tek rapor olarak alabilirsiniz.

Eskişehir oto ekspertiz firması, ikinci el araç alım satımında yaptığı tüm raporlama çalışmalarını meslek etiğine uygun olarak tarafların menfaatini düşünerek yapmaktadır. Bu nedenle güvenilecek bir kadroyla profesyonel çalışmaların sonunda en ince ayrıntısına kadar rapor edilmiş ekspertiz raporları ancak Eskişehir oto ekspertiz firmasında verilebilmektedir.

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz Firması Standardizasyon Demektir

Eskişehir Araç ekspertiz firması kurulduğu tarihten bu yana verdiği sayısız araç ekspertiz raporları ile Eskişehir’in en güvenilir ve tercih edilir araç ekspertiz firmalarındandır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanları aynı zamanda otomobil sektörünün tüm bileşenlerinden haberdar ve ikinci el araç alım satım piyasasının ticari kökenli hedeflerini en iyi bilen kişilerden oluşmaktadır.

Eskişehir güvenilir ekspertiz firması olarak yılları aşkın tecrübe ve birikimin verdiği avantajla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamakta ve tüm araştırma inceleme faaliyetlerini yasalara uygun olarak, hem kısa sürede hem de en ideal şekilde gerçekleştirmektedir.

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz

Eskişehir Güvenilir Ekspertiz Hizmetlerinde Güvenilirlik ve Adil Ücretlendirme

Eskişehir araç ekspertiz firması titiz ve doğru tespit ve çalışmaları sayesinde ikinci el alımı yapacak olan müşterilerinin bütçelerine büyük katkı yaparak almak istedikleri araçların gerçek durumlarını tespit ederek onları büyük bir zarardan kurtarmakta ve aldıkları araç konusunda doğru bir tercih yapıp yapmadıkları konusunda verecekleri kararda büyük yardımları dokunmaktadır.

Ekspertiz firmasının verdiği raporlama hizmeti ücretli hizmetlerdendir. Her yıl ve her dönem güncellenebilen ekspertiz ücretleri piyasa koşullarında belirlenen makul tarifelere göre belirlenmektedir.

Paketlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.