Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz

Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz Merkezi

Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz Sektöründe öncü kuruluşlardan en iyisine ev sahipliği yapmaktadır. Emko Sanayi Sitesinde bulunun ve Türkiye’de 100 aşkın bayisiyle hizmet veren Pilot Garage tarafsız, kaliteli hizmet anlayışı ile gerçek hizmeti vermek için kurulmuştur. Bünyesinde en cihazlarla ve markalarla çalışan Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz Merkezi yoluna çizdiği çizgiden devam ederek büyümeye devam etmektedir. Sizde alırken ve satarken Pilot Garage Eskişehir’e uğrayın yanılmayın.

Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz

Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz

Eskişehir Odunpazarı Oto Ekspertiz Randevusu almak için Hemen +90 222 400 05 05 Telefonu arayabilir. İsterseniz Whatsaap Destek Hattımıza Yazabilrsiniz.

Whatsapp Mesaj Gönder

Bazı Müşteri Görüşlerimiz

Mutlu Müşterilerimizin Hizmetlerimiz Hakkında Söyledikleri:

Malatyadan geldik. Kaliteli bir yer belli. Kalabalik ustaları var. Sadece araca siz bakmak istediginizde yaklaştirmiyorlar ben biraz merakli oldugum icin biraz rahatsiz ettim ama yine kirmadilar araci havaya kaldirdiklarinda cagirarak izah ettiler kucuk proplemleri. Yeni tanistim ama İbrahim bey sagolsun guzel bir esnaf arkadaş Allah kolaylik versin.

Mehmet Hasanoğlu

Araçları detaylı inceleyip daha sonra raporluyorlar.Eksik bakılmayan bir yer kalmıyor.Fiyatları çok yüksek değil.Gidilebilecek nadir bulunan temiz ve güvenilir ekspertizlerden.

Armağan Sert

Arkadaşlar Çok uzun yazmayacağım sadece gidip hizmeti ve kaliteyi görebilirsiniz. İçiniz rahat araç alın.

Erman Kabalak

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veriyor olmanız.Alacağımız aracın baştan sona herşeyiyle ilgilenmeniz ve en ufak detayları dahi bizimle paylaşmanız çok memnun edici.Teşekkür ederim.

Özer Tuzoğlu

Aracı kendilerine alıyolarmış gibi inceliyolar. İlgi alaka bekleme salonu üst düzey. Kaportacı kardeşimize ekstra 5 yıldız.

Osman Taş