Eskişehir Oto Ekspertiz Süreçleri

Oto ekspertiz, ilgili aracın geçmişte kazalardan birinde parçalarına, mekanik aksamında bozulan yerlerine yakın zamanda uzaklaştığında uzak mesafelere gidebilir. Eskişehir Oto ekspertiz nihayetinde yapıldığı halde isteğe bağlı yazılı rapor ve bilgi sunumu yapıyor.

Oto ekspertiz raporunda yer alan bir ayrıntı, ikinci el araç satın alıyorken dikkat etmeleri gereken hususları nereye gidiyor. Oto ekspertiz raporu, aracın tamir edilmesi, kaza geçirip geçirmediği ve orijinal parçalarının durumu gibi önemli bilgiler içerir. Oto ekspertiz aracın motoru, kaporta aksamları, yürüyen aksamı, beygir gücü gibi önemli yerler kontrol merkezinde bir rapor halinde müşterilere yönelik.

Eskişehir Oto Ekspertiz

Son dönemlerde artan artış gösteren 2. el araba alım satımı, oto ekspertiz firmalarının ortaya çıkması ve gelişmesine neden oldu. İkinci el pazarlarından araba kazası hasarları ve aracın geçirdiği kaza ve tamir aşamalarında uzman olmadan oldukça zordur. Bu fiyata ikinci araba satın almak isteyen müşterileri için oto ekspertizleri ve onları hazırladıkları raporlar oldukça büyük öneme sahiptir. Eskişehir oto ekspertiz  firmalarının bu piyasanın yerleşik artmasında önemli bir sırada bulunmaktadır.

Eskişehir’de ikinci el araba satın alma isteyen araçlar satın alma satın almadan yapmadan önce satın alma isteğimiz aracı Eskişehir araç ekspertiz firmalarına götürerek kontrol edildi. Bu kontroller teknik bilgi sahibi uzman çalışanlar son derece teknik araçlar konusunda çalışan personel ile yapılır.

Eskişehir oto ekspertiz hizmetleri ve piyasası oldukça gelişmiştir. Eskişehir oto ekspertiz şirketleri, piyasaya göre değişmekle birlikte tanıostik kullanıcıları ile yapılan elektronik testler, otomobil asansörleri üzerine yapılan aksam kontrolleri, otomobil asansörleri üzerine kontrol ve ön panel kontrolleri, kaporta kontrolleri ve boya kontrolleri ve kontrolleri 200 ila 250 TL;

test hattı kontrolleri, fren test cihazları ile fren kontrolleri, amortisör kontrolleri, dijital boya cihazları kontrol cihazları ile yapılan boya kontrolleri, ön düzen kontrolleri, mekanik kaporta hasarları ve kontrolleri kontrolleri ve lastik kontrolleri 250 ila 300 TL;

iç genel kondisyon ve çalışmayan bölümler, işletim, klima kontrolleri, fren test cihazı ile fren kontrolleri, dyno computest cihazı ile motor test ve kontrolleri, yayma kanal cihazı ve ön kontrolleri, genel mekanik durum ile mekanik aksamların kontrolleri, lastik kontrolleri ve kontrolleri 300 ila 350 TL; 200 ila 300 TL arasında gösterilen göster.

Eskişehir oto ekspertiz firmaları ve vericileri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için eskisehiraracekspertiz.com sitemizde ziyaret ediyoruz.

İkinci El Otomobilde Eskişehir Oto Ekspertiz Raporu Neden Önemlidir?

 Eskişehir Oto ekspertiz raporu, alınacak otomobili güvenli şekilde uzun yıllar kullanabilmek için çok yakından. Araç alıyorken en çok dikkat çekiyor, konu aracın motoru ve motorla ilgili aksamlarıdır. Ekspertiz raporu ile aracın motoru hakkında detaylı bilgi edinmek mümkün olur. Motorda temizlemek bir parçanın olup olmadığını söyleyerek kurtarılır.
Detaylı bir oto ekspertiz raporunda motorun yanı sıra sıra aracın iç aksesuarlar da kontrol edilmektedir.

      Aracın kaportasında, tamponunda veya bagajında ​​bir sorun olup olmadığını da kontroller arasındadır. Yine aracın elektronik sistemlerine, hayati donanımlardan olan frenlerin bulunduğu ve aşınma derecesine, aracın içindeki boyanın orijinal mi olduğu yoksa sonradan bakıyorum. Ayrıca, aracın dosyasını kontrol etmeden bir kaza yapıp yapmadığını ve yetkili bir serviste parça değiştirip değiştirdiğine de baktık. Yine de görülebileceği gibi oto ekspertizin önemi 2. el araç alımlarında oldukça fazladır. 

Eskişehir Oto Ekspertiz Fiyatları

En çok tercih edilen 4 Paket hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Eskişehir Oto Ekspertiz’in aracılığını tümüyle ilgili taraftarıyız, ama bölgesel olarakta seçip yaparak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

1- TSE Profesyonel Ekspertiz Paketi: 675 TL

2- TSE Standart Ekspertiz Paketi: 475 TL

3-Ekonomik Ekspetiz Paketi: 350

Ayrıca Sadece Motor-Mekanik veya Boya – Kaporta Kontrol: 200 TL

Olarak hizmet vermekteyiz. Önceliğmiz müşteri memnuniyeti ile çalışmaktır. Öncesinde yerimize gelerek işlemlerimizi inceleyebilir. Google’da hakkımızda bizim yazıcılığımızın ata atabilirsiniz.

Eskişehir Oto Ekspertiz

Eskişehir oto ekspertiz Türkiye’de bu sektörün önde gelen temsilcilerini açarlar.   Eskişehir oto ekspertiz araçların çok çok noktasında denetler. Aracın her noktasında kontrol noktası Eskişehir araç ekspertiz şirketleri  bu noktalara dayalı bir temel test merkezinde bulunurlar. Bu noktalardan en önemlileri sırada olanlar:

Motor testi
Mekanik Kontrol
Motor gücü Testi
Fren testi
Alt Kontrol
Kaporta Boya Kontrol
Süspansiyon Testi
Yanal Kayma Testi
Elektronik Arıza Testi
Eskişehir oto ekspertiz i şte bu test burada referanslarımıza bakınız.