Eskişehir Oto Ekspertiz Firması

Oto ekspertiz, 2. el piyasasında olan araçların profesyonelleri tarafından detayla incelenmesi ve bu inceleme sonucunda raporlanması anlamını taşıyor. 13 Ağustos 2019 tarihinden itibaren zorunlu olan bu araç raporlama sistemi, 2. el araç almak isteyenler için önem ifade ediyor. 2. el araç satın almak isteyenler, Eskişehir oto ekspertiz firmasına danışarak tüm işlemlerini en iyi şekilde sonuçlandırabiliyor ve bu şekilde araç alış işlemlerini güven içerisinde tamamlayabiliyorlar.

Oto ekspertiz, zorunlu olduktan sonra birçok 2. el araç almak isteyen kişi, güvenilir ekspertiz firması arayışı içerisine girdi. Bazı araç ekspertiz firmaları, işlemlerde atlamalar yaptığından sonradan tekrar sorunlarla karşılaşılabiliyor. Fakat Eskişehir oto ekspertiz, aracın tüm işlemlerini detaylı olarak gerçekleştirerek kullanıcılarına güven sağlıyor. TSE belgeli Eskişehir oto ekspertiz ile sizde alacağınız araç için çözüm üretebilirsiniz.

Eskişehir Ekspertiz

Eskişehir Ekspertiz, Eskişehir Tse Belgeli Oto Ekspertiz

2. El Araç Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç satış işlemlerinde kalıplaşmış stratejiler kullanılıyordu. 2. elden araç sahibi olmak isteyenler kulaktan dolma bilgiler ve test edilmeden satın alma işlemleriyle birçok kez mağduriyet yaşayabiliyordu. Fakat oto ekspertiz bu alanda önemli bir çözüm üreterek, güven içerisinde araç satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu nedenle araç alırken ilk dikkat edilmesi gerekenler de ekspertiz işlemleri sayesinde kolayca çözüme kavuşturulabiliyor.

1- Doğru Araç Seçimi

Çok sevdiğiniz bir model var ve siz onu almak istiyorsunuz. Elbette istediğiniz bu aracı alabilirsiniz ancak Eskişehir oto ekspertiz ile inceleme işlemlerini gerçekleştirmeden satın almamanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel ekiple incelemeleri yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla sevdiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

2– Bütçeye Göre Seçim Yapılmalı

Araç alırken mutlaka kendi bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Bunun dışında sonradan çıkabilecek sorunların giderilmesi için yukarıda bahsettiğimiz gibi önlemler almalısınız.

3- Piyasa Fiyatı

Alacağınız aracın piyasa değerini mutlaka öğrenmelisiniz. Piyasa değerini bilmeden araç almanız, yüksek bedeller ödemenize neden olabilir.

4- Satıcıyla İletişim Halinde Olun

Aracın hangi sebeplerle satıldığı, herhangi bir arızasının olmadığı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Eskişehir ekspertiz ile aracın hangi arızasını olduğu, ilerideki aşamalarda arıza çıkarıp çıkarmayacağı konularında detaylıca bilgi raporu alabilirsiniz.

5- Aracı İnceleme

Araç inceleme de artık oto ekspertiz işlemleri arasında yer aldığından zorunlu bir şekilde yapılması gerekiyor. Aracı Eskişehir araç ekspertiz firmasıyla gereken tüm noktalarıyla inceleyebilir, test sürüşlerini gerçekleştirebilirsiniz.

6- Yardım Alın

Araç alışverişinde en önemli noktalarda birisi de alım işlemlerinde yardım almaktır. TSE belgeli Eskişehir oto ekspertiz firması size bu alanda önemli yardımlar sunarak, güven içerisinde alışveriş yapmanıza imkan tanır.

Eskişehir ekspertiz

Eskişehir ekspertiz

En Çok Tutulan Araçlar

İkinci el piyasasında yer alan araçlar günden güne yenileniyor. Türkiye piyasasında uzun yıllardı yer alan markalar, ikinci el araç piyasasında tercih ediliyor. İşte sizler için derlediğimiz Türkiye’de en çok satılan araçların listesi.

1- Renault: Renault markasının yeni üretilen modelleri dışında diğerlerinin tamamı ikinci el araç piyasasının bel kemiğini oluşturuyor.

2- Ford Focus: 2. el araçlar denilince akla ilk gelen araç markası Ford oluyor. Ford markasının Focus markası ise bu alanda yine önemli bir yere sahip.

3- Dacia Duster: Son yıllarda Türkiye’de yer alan Dacia Duster, ikinci elde satılan araçların önemli bir kısmını karşılıyor.

4- Honda Civic: Bir Japon markası olan Honda Civiz, sağlam ve konforlu oluşundan dolayı 2. el araç piyasasında çokça tercih ediliyor.

2. El Araç Piyasası

2. el araç piyasası, Türkiye’de yer alan araç piyasasının büyük bir çoğunluğuna karşılık geliyor. 2. el araçların bu kadar önemli yer kaplaması bu piyasadan alınacak araçlara dikkat edilmesi gerektiğiniz bizlere gösteriyor. 2. el araç piyasasında araç almak için zorunlu hale getirilen oto ekspertiz, alıcılar için çok önemli avantajlar sağlıyor. TSE belgeli Eskişehir oto ekspertiz alacağınız ikinci el araçlarda sizlere önemli avantajlardan yararlanmak için fırsatlar sunuyor.

Eskişehir Ekspertiz Merkezi

Eskişehir Ekspertiz Merkezi

Eskişehir Oto Ekspertiz

İkinci el araçlarda oto ekspertiz raporlarının zorunlu hale gelmesinden sonra birçok kişi güvenle ekspertiz işlemlerini gerçekleştirebileceği firma arayışına girdi. Firma arayışlarında dikkat edilen konuların başında ekibin profesyonel olması ve orada bulunan ekipmanların araç incelemesi için yeterlilik ifade edip etmediği olarak gösterilebilir. Elbette gerekli yeterliliğin yanında firmaların sunmuş olduğu hizmette güler yüzlülüğü, sunduğu garantilerde önemseniyor. Eskişehir oto ekspertiz bu alanda yetkili bir firma olup, güler yüzlü ifadesini üstün oto ekspertiz hizmetiyle sizlere sunuyor.

Size ikinci el araç alırken, Eskişehir oto ekspertize uğramalı, alacağınız araç hakkında A’dan Z’ye bilgi sahibi olmalısınız.

Oto Ekspertiz Yapılmadan Araç Alınabilir Mi?

13 Ağustos tarihinden itibaren zorunlu hale gelen araç ekspertiz, kullanıcıların alışverişte avantaj sahibi olmasını ön görüyor. Oto ekspertiz işlemi yapılmadan araç almak mümkün olmadığı gibi cezai işlemlere de tabi oluyor. Eskişehir oto ekspertiz bu alanda güvenebileceğiniz, gönül rahatlığıyla alışverişinizi gerçekleştireceğiniz ekspertiz hizmet firması olarak karşımıza çıkıyor. Sizde hemen alacağınız araç hakkında gerekli raporu almak için firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp Mesaj Gönder

Hemen Randevu Almak İçin Arayınız…

Tse Belgeli Ekspertiz Merkezi Eskişehir

  • +90 552 400 05 05

  • +90 222 400 05 05