Bizim için En güzel yorum mağazamıza geldiğinizde memnun olarak ayrılmanız ve bu güzel duyguları bizimle paylaşmanız olacaktır. Hiçbir zaman önceliğimiz maddi kazanç veya çıkarcılık olmadı. Allah herkesin nasibini verir siz yeter ki işi hakkını vererek yapın. Bizimde en büyük temennimiz doğru bildiğimiz ve gördüğümüz yolda ne varsa söylemek işimizin hakkını vermektedir. Yorum ve takdir sizindir. ama Hiçbir şeyi denemeden görmeden bilemezsiniz. işimizi çalışmamızı görmek için çay içmeye hatta samimiyetle yemek yemeye de bekleriz. Experix Kurumsal Oto Ekspertiz

Bazı Müşteri Görüşlerimiz

Mutlu Müşterilerimizin Hizmetlerimiz Hakkında Söyledikleri:

Malatyadan geldik. Kaliteli bir yer belli. Kalabalik ustaları var. Sadece araca siz bakmak istediginizde yaklaştirmiyorlar ben biraz merakli oldugum icin biraz rahatsiz ettim ama yine kirmadilar araci havaya kaldirdiklarinda cagirarak izah ettiler kucuk proplemleri. Yeni tanistim ama İbrahim bey sagolsun guzel bir esnaf arkadaş Allah kolaylik versin.

Mehmet Hasanoğlu

Araçları detaylı inceleyip daha sonra raporluyorlar.Eksik bakılmayan bir yer kalmıyor.Fiyatları çok yüksek değil.Gidilebilecek nadir bulunan temiz ve güvenilir ekspertizlerden.

Armağan Sert

Arkadaşlar Çok uzun yazmayacağım sadece gidip hizmeti ve kaliteyi görebilirsiniz. İçiniz rahat araç alın.

Erman Kabalak

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veriyor olmanız.Alacağımız aracın baştan sona herşeyiyle ilgilenmeniz ve en ufak detayları dahi bizimle paylaşmanız çok memnun edici.Teşekkür ederim.

Özer Tuzoğlu

Aracı kendilerine alıyolarmış gibi inceliyolar. İlgi alaka bekleme salonu üst düzey. Kaportacı kardeşimize ekstra 5 yıldız.

Osman Taş

Uşak’tan geldik. İnternetten araştırarak tercih ettiğim Pilot oto ekspertize teşekkür etmek istiyorum. Dün iki tane araç gösterdik buraya her ikisinde de satıcının söylemediği bir çok masraf ve sorun vardı. Pilot oto ekspertiz bizi zarardan kurtardı. Nasipse bu gün bir araba daha getireceğiz pilot oto espertize . Tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

Serhat Durdu
Satıcının söylediklerinin dışında birçok kusuru bana bildirmeniz beni büyük bir yükten kurtardı.İşinizde olan profesyonelliğiniz ve insanlarla özel ilgilenmeniz harika.Araç bakmaya devam ediyorum.Tekrar görüşmek üzere teşekkür ederim.
Kamil Hakveren