Eskişehir Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmeti

Araç alım ve satım işlemlerinde ekspertiz hizmetleri, meydana gelebilecek suistimalleri maksimum bir şekilde önleyebilir. Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen ve randevu sistemi sayesinde zamanını almayan bu yöntem, oto tanıma işleminin yüzde yüz gerçekleşmesinde önemli rol oynayacaktır. Profesyonel ekspertiz hizmeti sayesinde aracınızın markası ne olursa olsun, güvenli bir şekilde araç satın alabilirsiniz.

Motor ve Kaporta Tanıma Sistemi

Araç tanıma işlemlerinde en önemli konu motor bölümüdür. Motorun yüzdesini net bir şekilde öğrenmek için Eskişehir firmasına uğramanız yeterlidir. Yağ kaçağı veya duman atma gibi konularda yüzde yüz bilgi elde etmek için özel makineler kullanılıyor. Aracı muayeneye hazırlamak istiyorsanız yapmanız gereken işlem yine Eskişehir oto ekspertiz firmasına uğramak olacaktır. Siz çayınızı içene kadar araç tanıma işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Kaporta bölümünde meydana gelen çürükler, kazalar ve benzeri durumlar, Eskişehir oto ekspertiz ekipleri tarafından özel cihazlarla tespit ediliyor. Özellikle aracın alt kısmındaki çürük durumu çok kolay bir şekilde tespit edilebiliyor. Aracın hasar kaydı da ekspertiz raporuna kolaylıkla eklenebilmektedir.

Diğer İşlemler Nelerdir?

Profesyonel ekspertiz hizmeti motor ve kaporta analiz işleminden ibaret değil. Fren sistemi de bu kategoride incelenmektedir. Özellikle araç muayene işlemlerinden önce fren testi önemlidir. Ağır kusur olan fren arızaları ekspertiz ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde tespit ediliyor. Muayene işlemlerinde ağır kusur olan bütün konular ekip tarafından kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Ekspertiz ekibi, motor soğutma sistemi, elektrik sistemi, göstergeler, el freni, direksiyon kutusu, ön düzen ve lastik kategorisinde de inceleme gerçekleştiriyor. İşinin ehli ekiplerimiz kısa sürede aracınızı A’dan Z’ye kolaylıkla inceliyor. İnceleme sonucunda aracın durumu rapor halinde sunuluyor. Eskişehir araç ekspertiz seçenekleriyle aldığınız aracı alırken tanıyın.

Eskişehir Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Eskişehir Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Neden Ekspertiz Hizmeti Tercih Ediliyor?

Eskişehir Profesyonel Ekspertiz Hizmeti Kapsamında;

1- Sıradan araç tanıma işlemleri çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanıyor. Özellikle manuel inceleme işlemleri net bir sonuç vermeyebilir. Motorun sesini dinleyerek veya dumanını bakarak net bir rakam söylemek imkansız. Sanayideki ustalar her zaman için yaklaşık rakamlarla motor yüzdesi belirler. Yanılma payı bu kategoride fazladır. Bu nedenle yüzde yüz net rakamlarla motor yüzdesini öğrenmek için Eskişehir profesyonel oto ekspertiz hizmeti tercih etmek gerekir.

2- Ekspertiz hizmetinde frenci, kaportacı, motorcu, elektrikçi ve  diğer ustalar bir arada bulunur. Ekspertiz hizmetinde aracın bütün yönleri aynı anda incelenebilir. Bu yönüyle zaman kazandıran ekspertiz hizmeti, istediğiniz etkili sonucu yansıtmaktadır. Bu kategorideki ustalar sertifikalı ve aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluşuyor. Bu konuda firma ekibine güvenebilirsiniz.

3- Ekspertiz hizmetinde randevulu sistem, zaman kaybını minimuma düşürecektir. Sanayide saatlerce usta aramak istemiyorsanız randevulu Eskişehir araç ekspertiz hizmetini tercih edebilirsiniz.

4- Araç alım ve satım dünyasında suistimale uğramamak için ekspertiz hizmeti tercih ediliyor. Araç alımında zarara uğramamak için objektif Eskişehir araç ekspertiz hizmetini tercih etmek daha doğru olur.

5- Eskişehir Profesyonel Oto Ekspertiz hizmeti Merkezimizde  airbag testi ve conta testi gerekli görülmesi durumunda yapılmaktadır. Bu işlemler riskli olduğu için alıcı ve satıcı beyanı ile işlemler gerçekleştirilir.