Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz

Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz Merkezi

Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz Merkezi arasında Experix Eskişehir Profesyonel hizmet anlayışı ile birlikte, Kaliteli ekipman ve gelişmiş teknolojilerle müşterileri memnuniyetini sağlayarak ilk tercih edilen ekspertiz merkezi olmuştur. Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz bölgesinde tavsiye edilen ekspertiz firması Experix Kurumsal Oto Ekspertiz’dir

Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz Merkezi Nerede ?

Eskişehir Tepebaşı Oto Ekspertiz merkezi 75. Yıl Mah. Emko Sanayi Sitesi A2 Blok’ta Vakıfbank yanındadır. Experix olarak 880m2 Alanda tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Bazı Müşteri Görüşlerimiz

Mutlu Müşterilerimizin Hizmetlerimiz Hakkında Söyledikleri:

Malatyadan geldik. Kaliteli bir yer belli. Kalabalik ustaları var. Sadece araca siz bakmak istediginizde yaklaştirmiyorlar ben biraz merakli oldugum icin biraz rahatsiz ettim ama yine kirmadilar araci havaya kaldirdiklarinda cagirarak izah ettiler kucuk proplemleri. Yeni tanistim ama İbrahim bey sagolsun guzel bir esnaf arkadaş Allah kolaylik versin.

Mehmet Hasanoğlu

Araçları detaylı inceleyip daha sonra raporluyorlar.Eksik bakılmayan bir yer kalmıyor.Fiyatları çok yüksek değil.Gidilebilecek nadir bulunan temiz ve güvenilir ekspertizlerden.

Armağan Sert

Arkadaşlar Çok uzun yazmayacağım sadece gidip hizmeti ve kaliteyi görebilirsiniz. İçiniz rahat araç alın.

Erman Kabalak

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veriyor olmanız.Alacağımız aracın baştan sona herşeyiyle ilgilenmeniz ve en ufak detayları dahi bizimle paylaşmanız çok memnun edici.Teşekkür ederim.

Özer Tuzoğlu

Aracı kendilerine alıyolarmış gibi inceliyolar. İlgi alaka bekleme salonu üst düzey. Kaportacı kardeşimize ekstra 5 yıldız.

Osman Taş