Eskişehirde En İyi Ekspertiz Firması

Eskşehirde en iyi ekspertiz firmaları özellikle ikinci ve daha fazla el değiştirmiş araçların alım satımı sırasında aracı alan veya satanlardan herhangi birinin talep etmesi halinde alıma veya satıma konu aracı incelemek ve tespit ettiklerini rapor etmek amacıyla faaliyet gösteren firmalardır.

Ekspertiz firmaları bir otomobil tamircisi ya da herhangi bir markaya ait yetkisi servis olarak görev yapmamaktadırlar. Bütün görevleri kendilerine getirilen ve orijinal olmayan araçların arıza durumlarını tespit etmek ve rapor etmektir.

Eskişehir oto ekspertiz firması da yukarıda bahsettiğimiz görevi yerine getirerek araç alacak olanlara alacakları araç hakkında önemli bilgiler vermek için kurulmuş bir ekspertiz firmasıdır.

Eskişehirde en iyi ekspertiz

Eskişehirde en iyi ekspertiz

Eskişehirde en iyi Ekspertiz Firması Nasıl Çalışır?

İkinci el veya daha fazla el değiştirmiş bir aracı alıyorsanız, bu aracı size satacak olan kişinin neden aracı sattığını öğrenmeniz en doğal hakkınızdır. Aracı satan kişi ihtiyacı dolayısıyla aracını satıyorsa ve size böyle bir bilgi veriyorsa söylediğinin aksini ispat etmediğiniz sürece satıcı kişiye güvenmekten başka çareniz yoktur.

Söz konusu ticaret olunca ve otomobil ya da başka araçların alım satımı gibi pahada ağır büyük makinelerin parayla satılması söz konusu olunca hele de aracı satın alacağınız kişiyi sırf bu alım satımdan dolayı tanıyorsanız o zaman Eskişehirde en iyi Ekspertiz Experix Firması sizin için uğranılması zorunlu bir yer olacaktır.

Nedenini soracak olursanız bazı araç sahipleri her ne kadar araçlarını ihtiyaçtan dolayı sattıklarını belirtseler de araçlarını farklı nedenlerden dolayı satmak istiyor alabilirler.

Eskişehirde en iyi Ekspertiz Firmasına başvurmanızı gerektiren ve satıcıların özellikle saklamaya çalıştığı bazı faktörleri şu şekilde özetleyebiliriz:

1-Araçların çok ağır kaza geçirmiş olması: Bazı araçlar hasar kaydına işlenmemiş ağır hasarlara sahip olabilirler. Araç sahipleri bir yolunu bularak bu araçların hasar durumunu resmi kayıtlara işlenmemesini sağlayabilmektedirler. Eskişehir araç ekspertiz firması sizi bu sahtekarlıktan koruyacaktır.

2-Aracın Tamamının Boyanmış Olması: Bazı araç sahipleri birinci maddede belirttiğimiz hasar kaydını engellediği gibi meydana gelen ağır trafik kazalarından sonra araçlarına yaptırdıkları boyama işlemini de kayıtlardan saklayabilmektedirler. Araçların boyama işleminden geçirilip geçirilmediğinin en iyi yolu Eskişehir araç ekspertiz firmasına başvurmaktan geçmektedir.

3-Parça Değişiminin Olması: Bazı araç sahipleri herhangi bir kaza olmasa da araçlarının parçalarında meydana gelen bozulma ve arızalardan dolayı gerçeği saklamak isteyebilirler.

Bu parça değişimini kayıtlara girmeyerek saklayıp araçlarının değer kaybetmesini istemeyen araç sahiplerine karşı alabileceğiniz en iyi önlem yine Eskişehirde en iyi ekspertiz firmasının tecrübeli çalışanlarına başvurmak alacağınız araca ekspertiz raporu çıkartmaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı araç alırken aldatılmak istemiyorsanız firmamızın internet sitesini ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında ayrıca daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekspertiz denilince bir araçta yapılması gereken bütün konularda inceleme yaparak araçların genel durumunu en iyi rapor eden firmamız alacağınız ikinci el araçların garanti belgesi sayılacak ekspertiz raporunu en güvenilir şekilde hazırlayarak sizlere teslim etmektedir.