Lift Üzerinde Araç Altı Kontrol

Otomobil dünyasında alım-satım işlemlerinde araç tanıma işlemleri her zaman problem teşkil eder. Özellikle araçtan hiç anlamayanlar için bu konu çok önemlidir. Tanıdık ve aynı zamanda güvenilir bir usta bulmak çok zordur. Motorun yüzdesi, kaportanın durumu, ön düzenin durumu, aracın iç döşemeleri ve diğer bölümler tek bir usta tarafından incelenmiyor. Bu nedenle birden fazla ustaya uğramak gerekir. Aracın tanınması için bu işlem önemlidir. Eskişehir oto ekspertiz hizmeti, bütün ustaları sizler için bir araya getirdi.

Araç Tanımada Yeni Nesil Çözüm

Profesyonel usta ekibiyle araç tanıma işleminde çözüm odaklı hareket eden ekspertiz elemanları, lift üzerinde araç altı kontrol işleminin yanı sıra bütün mekanizmayı en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Lift üzerinde araç altı kontrol işlemi sayesinde aracın alt kısmındaki çürükler kolaylıkla tespit edilmektedir. Ön düzen kontrolü de yine lift üzerinde gerçekleşmektedir. Motor yağ kaçakları, şanzuman yağ kaçakları, egzoz kaçakları ve araç yürüyenin genel durumu lift üzerinde kısa sürede tespit edilebilmektedir. Profesyonel yöntemlerle araç tanıma hizmetini kısa sürede gerçekleştiren Eskişehir oto ekspertiz ekipleri, aracın genel durumunu rapor şeklinde hazırlamaktadır. Ayrıca aracın hasar durumu da rapora eklenmektedir.

Ekspertiz ekipleri sadece lift üzerinde araç tanıma hizmeti sunmuyor. Motorun yağ yakma oranının tespit edilebilmesi için özel egzoz cihazı kullanılıyor. Ayrıca motorun çalışma performansı, ön düzenin performansı ve elektrik aksamının performansı, özel cihazlarla kısa sürede tespit ediliyor. Eskişehir oto ekspertiz hizmeti sayesinde araç alımında sorun yaşamazsınız. Firma randevulu çalıştığı için zaman kaybı yaşamazsınız. Bütün ustalar bir arada olduğu için aracınızın genel durumunu kısa sürede öğrenebilirsiniz. Eskişehir araç ekspertiz ekipleri bütün araç modellerine bakıyor. Ayrıca ekip aracınızı muayeneye hazırlıyor.

Sanayide zaman kaybetmeden ekspertiz hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek firmanın sitesine giriş yapabilirsiniz. Firma sizin için en uygun zamana randevu verebilmektedir. Çayınızı içene kadar profesyonel ekip, aracınızı bütün yönleriyle inceliyor. Bu inceleme işleminin ardından aracınız için ekspertiz raporu hazırlanıyor. Rapora ayrıca hasar kaydı da eklenebilir.

Lift üzerinde araç altı kontrol

Lift üzerinde araç altı kontrol

Oto Muayene İşlemleri 

Araç muayenesi konusunda çözüm odaklı hareket eden firma, bu kategoride gerekli bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Lift üzerinde aracın alt kısmındaki çürükler kolaylıkla tespit ediliyor. Özellikle şoför bölümündeki çürükler ağır kusur olarak geçiyor. Firma elemanları bu çürükleri kısa sürede tespit edebiliyor. Eskişehir araç ekspertiz işlemleriyle araç muayenesini ilk seferde geçebilirsiniz.

Fren testi ile aracınızın hareket kabiliyeti de test ediliyor. Ön düzen, direksiyon sistemi ve fren sistemi, özel cihazlarla kısa sürede test ediliyor. Bu test sonucunda değişmesi gereken parçalar liste halinde hazırlanıyor. Zaman kaybetmeden istediğiniz araç muayene işlemini kısa sürede gerçekleştiren firma, 7/24 çalışıyor. Eskişehir araç ekspertiz hizmeti sayesinde aracınızın ağır kusurlarını da öğrenebilirsiniz. Bu şekilde aracınızı en iyi şekilde muayene işlemine hazırlayabilirsiniz.