Motor Performans Testleri

 

Araç dünyasında motor en önemli konulardan biridir. Motor, kaporta, ön düzen ve diğer bütün aksamlar aracın kalitesini belirliyor. Motor performans testleri, Eskişehir oto ekspertiz dünyasının en önemli konularından biridir. Oto alım-satım işlemlerinde motorun yüzdesinin belirlenmesi, alım ve satım işleminin seyrini belirliyor. Bu konuda uzman olan ustalar yaklaşık değer veriyor. Bazı ustalar ise motorun durumu konusunda yanılabilir. Bu durumda aracı alan kişi zarara uğrayabilir. Eskişehir oto ekspertiz ekibinin gerçekleştirdiği motor performans testleri sayesinde motorun yüzdesini net rakamlarla öğrenebilirsiniz. Profesyonel usta ekibi ve son teknoloji motor ölçüm cihazları, aracınızın motorunu yüzde yüz tanımaktadır. Araç tanıma işlemi bu kategoride sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.

Motor Performans Testleri

Motor Performans Testleri

Bu Testin Diğer Avantajları Nelerdir?

1-Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen bu test, öncelikle motorun yüzdesini net bir şekilde yansıtıyor. Bu yöntem sayesinde araç alımlarında rahat bir nefes alabilirsiniz.
2-Motorun yağ yakma veya üfleme gibi sorunları da bu test esnasında ortaya çıkıyor.
3-Krank sistemine ait sorunlar da bu aşamada belirleniyor.
4-Motorun soğuması veya ısınması gibi problemler motor performans testleri sayesinde sorunsuz bir şekilde belirleniyor. Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda işin uzmanı olan firma, dizel veya benzinli bütün motorlara bakıyor.
5-Sanayide veya başka yerde motora baktırdığınız zaman size sözlü ve aynı zamanda yaklaşık sonuçlar verilir. Eskişehir oto ekspertiz kategorisinde bütün inceleme ve analizler rapor halinde sunuluyor. Motorun yüzdesini bu raporlar yansıtıyor.
6-Ekspertiz ekibi sadece motorun yüzdesini ölçmüyor. Isınma problemi, piston veya sekman problemleri, krank problemleri ve ateşleme problemleri de rapora yansıtılıyor. Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden Eskişehir araç ekspertiz elemanları güvenli bir şekilde araç alımında pratik çözüm seçenekleri sunuyor.

Muayene İşlemleri Sorun Değil

Ağır kusurlu araçlar araç muayenesinden geçememektedir. Bu nedenle muayeneye gitmeden önce aracınızı kontrol ettirmelisiniz. Fren, silecekler, cam suyu, farlar, sinyaller, araç altındaki çürükler ağır kusur olarak geçmektedir. Emniyet kemeri, direksiyon arızları ve cam kırıkları da muayenede sorun teşkil ediyor. Bu sorunları en iyi şekilde tespit edebilmek için Eskişehir araç ekspertiz hizmetini tercih etmek yeterlidir. En kısa sürede profesyonel ekip araç tanıma işlemini gerçekleştiriyor. Aracınız için gerekli olan tamir, bakım ve onarım işlemleri de ekspertiz ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde tespit ediliyor.

Motor Performans Testleri

Motor Performans Testleri

Otomobil dünyasında araç alımında güven problemi yaşanmaktadır. İyi bir ustaya aracı gösterseniz de gözden kaçan önemli detaylar aracı alan kişiyi zarara uğratabilmektedir. Eskişehir araç ekspertiz ekipleri sayesinde araç alım ve satımında zarara uğramayacaksınız. Bu konuda deneyimli ve tecrübeli olan ekspertiz elemanları, kısa sürede aracınızın ekspertiz raporunu hazırlamaktadır. Muayene işlemlerinde veya diğer işlemlerde bütün araç modelleri için çözüm üretiliyor. Kaporta çürük tespiti ve kaza tespiti, özel cihazlarla gerçekleştiriliyor. Bu cihazlar sayesinde aracın kaporta yüzdesini de net bir şekilde öğrenebilirsiniz.