Tarafsız ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

            Tarafsız ve Kaliteli Oto Ekspertiz ile Aracınızın piyasa değeri nedir ya da almak istediğini araç gerçekte ne kadardır bunu bilmek en doğal hakkınızdır. İşte bu amaçla hizmet veren eskişehir oto ekspertiz araç alım satımı işlemlerinde ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları düşünmektedir. 

            Son teknoloji ürünü robotik sistemlerle tepeden tırnağa taranan araçlardaki varsa aksaklıklar, hasar ve arıza tespitleri sistematik bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız yurt içi ve ithal araç alım satımlarında tüm ayrıntıları düşünmektedir. Hizmette güven paranızın gerçek karşılığı için eskişehir ekspertiz raporu düzenlemeleri sayesinde tüm resmi prosedürler titizlikle incelenmektedir.

             Dünyada ve ülkemizde araç piyasasını yakından takip ederek hizmetlerini bu yönde geliştiren firmamız ilgili kurum ve kuruluşlarla eş güdümlü çalışmaktadır. Ayrıca eskişehir sigortalı ekspertiz hizmetleri sayesinde her iki tarafında hakları güvenceye alınmaktadır. Alım satımı yapılacak araçlarla alakalı eskişehir kaporta testi hizmetleri ve eskişehir motor testi hizmetleri ise ekstra işlemlerin içinde yer almaktadır. 

Eskişehir ve İç Anadolu Bölgesi Genelinde Hizmet Veriyoruz

            Hem web sitemizden hem de bölge bayimizden bizlere kolayca ulaşabilmeniz için çeşitli noktalardaki istasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz yere en yakın servisimizden yararlanarak müşterilerimize özgü kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

            Yetkili oto ekspertiz merkezimiz ile irtibata geçmeniz halinde müşteri kaydınız yapılarak bir sonraki hizmet için sistem üzerinden bilgilerinize direk ulaşılarak işlemleriniz hızlandırılmaktadır. Türk standartlarına uygun ISO belgeleri ve tüm uzmanlık sertifikaları ile hem ekibimizi hem de kurumsal hizmetlerimizi geliştiriyoruz. TSE Belgeli Ekspertiz Firmasıyız.

Tarafsız ve Kaliteli Oto Ekspertiz


Tarafsız Ve Kaliteli Oto Ekspertiz

Kaliteli Hizmet

            Hizmette dürüstlüğü benimseyen firmamız sizlere objektif bir şekilde hizmet verebilmek için yedek parça ve hizmet tedarik ettiği firmalarla sözleşme yapmadan müşteri menfaatini gözeterek doğrudan alış veriş yapmaktadır. Aynı şekilde hizmet alım işlerinde de bu uygulama titizlikle sağlanmaktadır.

            Aracınız için yaptıracağınız  muayene işlemleri ekspertiz standartlarına dikkat edilmekte ve tüm bakımlar eksiksiz bir şekilde araç ya da marka ayırt edilmeksizin yapılmaktadır. Yanılma payını en asgari düzeye indiren çalışma sistemlerimiz sayesinde hem sizin hem de alım satımda bulunduğunuz karşı taraf mağdur edilmeyecektir. 

Hizmet Verirken Çok Yönlü Düşünüyoruz

            Hizmetlerimiz sadece alış veriş ile sınırlı kalmamaktadır. Dünya standartlarında kaliteli hizmet hedeflerinin yanında çevresel faktörlere karşı hassasiyetimiz ile kurumsal sosyal sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Herhangi bir markayı ya da lojistik destek servisini ön plana çıkarmadan, en iyi sonucu elde edeceğimiz sektörlerle çalışmayı tercih ediyoruz. 

            Eskişehir oto ekspertiz sizlere sunduğu hizmet anlayışı;

* Tarafsız, güvenilir ve hızlı hizmet vermek için çalışmaktadır. 
* Eşit iş, eşit hizmet anlayışı ile şeffaf bir yaklaşım izlenmektedir. 
* Müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan gelen fikirler bizim için ayrıca önemlidir. 
* Ekonomik enerji kullanımı ve atık kontrolü ile çevreye duyarlılık bizim için ön plandadır. 
* Dakikalar içinde hizmet karşılaştırması yapabilmeniz için tüm ürün fiyat bilgilerimize kolayca ulaşarak diğer ekspertiz firmaları ile mukayese yapabilirsiniz. 

            Ekspertiz hizmetleri sayesinde daha temiz ve uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz araçları piyasa standartlarında fiyat aralıkları ile edinebilirsiniz. Hem günümüzdeki araçları hem de eski modelli ya da piyasada çok bilinmeyen markaları sizlere en iyi şekilde tarif edecek tecrübeli ustalık bilgilerini değerlendirebilirsiniz.

            Sistemimizi kullanmak ise son derece basittir. Size en yakın hizmet noktasından ya da sitemiz üzerinden başvurularınızı yaptırıp, randevu gününüzü alabilirsiniz. Sonrasında sizden istenilen tarihte araç bakımınıza  ivedilikle başlanarak, olabilecek en kısa sürede sonuçlar tarafınıza bildirilmektedir.